Akcja Katolicka Diecezji Płockiej prosi o modlitwę Litanią do św. Jana Pawła II

Akcja Katolicka Diecezji Płockiej prosi o modlitwę za Kościół i Ojczyznę Litanią do św. Jana Pawła II. Publikujemy apel z Fb organizacji.

Jp2-mozaika.jpg

Prezesi Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej,

W tym wyjątkowym dla wszystkich czasie Wielkiego Postu, czasie, w którym niektóre środowiska próbują zniszczyć nasze chrześcijańskie wartości, do których obrony wzywał Święty Jan Paweł II, nie możemy pozostać bezczynni.

W imię odpowiedzialności za Ojczyznę, rodzinę i każdego z nas, zwracamy się do wszystkich członków Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej z prośbą o codzienną modlitwę za Kościół i Ojczyznę LITANIĄ DO ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.

Prosimy też o włączanie się we wszystkie dobre dzieła, podejmowane w naszych środowiskach i parafiach. Wierzymy, że nasz Święty Papież, patron Akcji Katolickiej wyprosi nam potrzebne łaski wierności temu, co głosił i odpowiedzialności za Chrystusowy Kościół

Zarząd Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej