We wtorek 12 maja w Sekretariacie Generalnym Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poświęcona sztafetowej pielgrzymce śladami św. Stanisława Kostki z Wiednia do Rzymu, organizowanej przez diecezję płocką w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

![Płock. Kluczem do poznania Boga jest serce [Gość Płocki]](/media/emlhobbl/35leciejp2.jpg?anchor=center&mode=crop&width=190&height=106&rnd=134254894353630000)
![Noc Kościołów w diecezji [podsumowanie]](/media/dojolxvu/n-c-kos-cioło-w-zdje-cie-w-tle-na-facebooka-7.png?anchor=center&mode=crop&width=190&height=106&rnd=134243481683400000)




