Warto zagłosować w plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza – Wydarzenie roku 2021”

Zachęcamy do oddania głosów na dwie nominacje w plebiscycie „Tygodnika Płockiego” - „Z Tumskiego Wzgórza – Wydarzenie roku 2021”. Chodzi o wystawę „Uczył nas wolności. Jan Paweł II w Płocku” w Muzeum Diecezjalnym w Płocku (w dziedzinie „Kultura”) oraz na akcję Fundacji „Cokolwiek uczyniliście” (w dziedzinie „Inicjatywy społeczne i gospodarcze”. Głosy można oddawać sms-em do dnia 14 kwietnia br.

Wystawa JP II

W dorocznym plebiscycie znalazły się dwa wydarzenia ważne dla Kościoła Płockiego. Nominację w kategorii „Inicjatywy społeczne i gospodarcze” - „Pomagamy potrzebującym” (punkt 4) otrzymał m.in. dr Witold J. Wybult, prezes Fundacji „Cokolwiek uczyniliście”, Fundacja zorganizowała wypoczynek dla polskich dzieci z Litwy.

Z kolei nominację w kategorii Kultura” otrzymała ekspozycja „Uczył nas wolności Jan Paweł II w Płocku” w Muzeum Diecezjalnym w Płocku (punkt 2). Nominowani zostali : ks. kan. mgr Andrzej Milewski, dyrektor muzeum i mgr Barbara Piotrowska, wicedyrektor muzeum.

Głosy na obie inicjatywy można oddać sms-em do 14 kwietnia br. Dla uczestników głosowania przewidziano nagrody.

Szczegóły znajdują się w „Tygodniku Płockim” oraz w linku: