XXXV Pielgrzymka Diabetyków na Jasną Górę

Matka Boska Częstochowska

Informacja od Diecezjalnego Duszpasterza Diabetyków:

Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne do udziału w XXXV Pielgrzymce Diabetyków, która odbędzie się 12 czerwca br

Program pielgrzymki:

od godz. 9:00 - rejestracja uczestników

godz. 10:45 - przemarsz do kaplicy Matki Bożej

godz. 11:00 - uroczysta Msza Święta

godz. 12:15 - czas wolny

godz. 13:00 - Droga Krzyżowa

Czcigodni Księża! Proszę o przekazanie informacji w swoich parafiach. Pielgrzymka jest okazją do spotkania i modlitwy za ludzi chorych na Jasnej Górze. 

Z wyrazami szacunku
ks. Mirosław Danielski
(tel. 603-671-624)