Msza Św w Narodowym Sanktuarium w Kaliszu

O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia. Mszy św. będzie przewodniczył Bp Piotr Libera w Narodowe Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Transmisja w Radiu Maryja i TV Trwam

Biskup Piotr Libera

Msza św. SNE (Płock, Bazylika Katedralna, godz. 19.00)

Msza św. za Ojczyznę organizowana przez SNE (Ciechanów, par. św. Józefa, godz. 18.00)

Msza św. dziękczynna za adorację Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w Płocku

8 grudnia o godz. 14:30 odbędzie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa Mirosława Milewskiego, jako dziękczynienie za 25 lat nieustannej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Starym Rynku.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

O godz. 17.00 Msza Św. w Sankturaium Matki Bożej Niepokalanej Przewodniczki w Przasnyszu.

Biskup Piotr Libera

Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich (Płock, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas Diecezji Płockiej, Kaplica Hospicjum, ul. Sienkiewicza 54, godz. 16.00)

Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego

Spotkanie opłatkowe w Mazowieckiej Uczelni Publicznej