Caritas Diecezji Płockiej przygotowała Śniadanie Wielkanocne dla osób ubogich i samotnych. Po raz drugi odbędzie się ono w zmienionej formie: potrzebujący otrzymają paczki z wiktuałami, które będą mogli zjeść na śniadanie świąteczne w swoich domach i miejscach pobytu. Przygotowano około 300 paczek.







![Płock. Kluczem do poznania Boga jest serce [Gość Płocki]](/media/emlhobbl/35leciejp2.jpg?anchor=center&mode=crop&width=190&height=106&rnd=134254894353630000)