Informacja o pogrzebie dzieci katechetki Bogusławy Krajewskiej

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 26 grudnia 2020 r. zginęły w wypadku samochodowym Karolina i Maciej Krajewscy.

Zmartwychwstaly_katedra.jpg
Msza Święta pogrzebowa śp. Karoliny i Macieja Krajewskich zostanie odprawiona 31 grudnia o godz. 12:00 w sierpeckiej farze. Eucharystii przewodniczyć będzie Biskup Mirosław Milewski. Po Mszy Świętej trumny z ciałami zmarłych zostaną złożone na cmentarzu komunalnym w Sierpcu.
Rodzina prosi zamiast kwiatów o ofiary na Msze św. Przypominamy o obostrzeniach sanitarnych z racji na panującą pandemię.
W dniach 28 - 30 grudnia, każdego dnia modlitwa różańcowa za śp. Karolinę i Macieja Krajewskich o godz. 17:30. Po różańcu Msza św. w intencji zmarłych o godz.18:00 w kościele parafii św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu. Otoczmy naszą modlitwą rodziny, które w tym tragicznym wypadku straciły swoich bliskich. Bożemu Miłosierdziu polecajmy zmarłych: „Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie...”.