KOMUNIKAT KANCELARII KURII (z dnia 7 listopada 2022 r.)

Przekazuję do łaskawej wiadomości Czcigodnych Księży istotne, bieżące informacje:

1. Na najbliższą niedzielę 13 listopada 2022 roku (33 Niedziela Zwykła) będzie przekazany do odczytania wiernym list pasterski Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego.

2. Dnia 23 listopada 2022 r. Biskup Płocki Szymon Stułkowski spotka się z księżmi wikariuszami, którzy w bieżącym roku mieli zmianę placówki duszpasterskiej. Indywidualne rozmowy z księżmi wikariuszami ks. biskup Szymon będzie prowadził od godz. 10.00 w rektoracie Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku według grafiku przekazanego w najbliższym e-Biuletynie (nr 51/2022).

3. Dnia 30 listopada 2022 r. o godz. 10.00 odbędzie się w Płocku Konferencja Dziekańska z udziałem księży dziekanów i wicedziekanów. Rozpocznie się ona tradycyjnie nabożeństwem w bazylice katedralnej w Płocku.

4. W grudniu 2022 roku Biskup Płocki Szymon Stułkowski spotka się z wszystkimi kapłanami Diecezji Płockiej w wyznaczonych rejonach naszej diecezji.

Płock, dnia 7 listopada 2022 r.

Ks. Piotr Grzywaczewski
Kanclerz Kurii Płockiej