Msze św. dla młodych duchem w ostatnie niedziele miesiąca w Ciechanowie

Wspólnota Wojsko Gedeona zaprasza raz w miesiącu do parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie o godz. 19:30 na „Mszę dla młodych duchem!”. Podczas tych Mszy św. oprawę muzyczną, liturgiczną i modlitewną zapewniają ludzie młodzi. W doświadczeniu Bożej obecności pomaga kilkunastominutowe uwielbienie Boga przed Mszą, a także modlitwa flagami, przypominająca o wstawiennictwu aniołów. Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę 30 stycznia 2022 r.

Msza Dla Mlodych

- „Msze dla młodych duchem!” są owocem pierwszego spotkania „WAKE UP” w Ciechanowie. Odbywają się cyklicznie od grudnia 2019 roku. Z powodu pandemii z frekwencją było różnie, ale teraz widzimy wzrost - gromadzi się na nich nasza cała wspólnota młodzieżowa z różnych miejscowości i ich rodzice. Młodzież nigdy nie będzie „stracona” dla Kościoła, jeśli księża i świeccy będą zakochani w Jezusie i będą Go słuchać – komentuje ks. Tomasz Dec z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie, inicjator ewangelizacyjnych spotkań.