Czcigodni Księża! W związku ze stale rosnącą liczbą zdiagnozowanych zachorowań na COVID-19 i pojawiającymi się nowymi ogniskami zakażeń koronawirusem SARS-COV-2, także na terenie diecezji płockiej, oraz mając na uwadze Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski z dnia 7 sierpnia 2020 r. przypominam i polecam zachowywanie następujących norm sanitarnych:
![Noc Kościołów w diecezji [podsumowanie]](/media/dojolxvu/n-c-kos-cioło-w-zdje-cie-w-tle-na-facebooka-7.png?anchor=center&mode=crop&width=190&height=106&rnd=134243481683400000)






