Trzech proboszczów z diecezji płockiej, którzy poddali się testom na koronawirusa, uzyskało ujemny wynik badania. Oznacza to, że nie zarazili od księdza redemptorysty, który w ostatnich dniach maja był w parafii Łopacin koło Ciechanowa, z okazji odpustu parafialnego.
![Noc Kościołów w diecezji [podsumowanie]](/media/dojolxvu/n-c-kos-cioło-w-zdje-cie-w-tle-na-facebooka-7.png?anchor=center&mode=crop&width=190&height=106&rnd=134243481683400000)






