Sanktuarium Bożego Miłosierdzia otwarte dla wiernych

Informujemy, że Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku, po kilkudniowej przerwie spowodowanej kwarantanną, od piątku 23 października zostało ponownie otwarte dla wiernych a wcześniej dokładnie zdezynfekowane.

Sanktuarium-w-plocku-wizualizacja.jpg

Ponieważ Siostry opiekujące się kaplicą pozostają jeszcze w kwarantannie podajemy do informacji kilka ważnych informacji.
Kaplica Sanktuarium jest otwarta według następującego porządku:
15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia (Koronka) i Adoracja Najśw. Sakramentu
16:30 Różaniec
17:00 Msza święta i zamknięcie kaplicy

W Niedzielę kaplica Sanktuarium będzie dodatkowo otwarta na Mszę Świętą o godz. 8:00, następnie zamknięta aż do godz. 15:00 – zgodnie z wyżej podanym porządkiem.

Z racji na nowe obostrzenie epidemiologiczne informujemy, że w kaplicy może przebywać do 28 osób, jednocześnie uwrażliwiamy na przestrzeganie obowiązujących nas przepisów (szczególnie dezynfekcja dłoni po wejściu do kaplicy, troska o zachowanie dystansu i zakładanie maseczek). Informujemy, że prowadzimy całodobowa transmisja online z kaplicy na naszym kanale YouTube. Zapraszamy do modlitewnej łączności.

Ks. Tomasz Brzeziński
Rektor sanktuarium