Zmarł Tadeusz Filarski, brat ks. Janusza Filarskiego

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w wieku 72 lat zmarł  Tadeusz Filarski, brat ks. kan. Janusza Filarskiego, dyrektora Domu Księży emerytów w Płocku.

Pogrzeb 5

Dnia 9 grudnia 2021 r. w wieku 72 lat zmarł Tadeusz Filarski, brat ks. ksn. Janusza Filarskiego. Pogrzeb odbędzie się 14 grudnia (wtorek) w Zduńskiej Woli.
O godz. 13:00 w Bazylice Wniebowzięcia NMP (ul. Kościelna 20) zostanie odprawiona Msza św., którą poprzedzi modlitwa różańcowa.
Po Mszy św. ciało śp. Tadeusza zostanie przewiezione na cmentarz w Zduńskiej Woli Karsznicach i tam złożone w rodzinnym grobie. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu śp. Tadeusza Filarskiego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech dopoczywa w pokoju wiecznym. Amen.