Bierzmowanie dla dorosłych w diecezji płockiej

Centrum Psychologiczno - Pastoralne "Metanoia" zaprasza do udziału w cyklu spotkań dla dorosłych przygotowujących do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkania te będą odbywały się naprzemiennie w Ciechanowie i w Płocku.

Gostynin Bierzmowanie W.750X0

Na pierwsze spotkanie, które będzie spotkaniem kwalifikacyjnym, kandydat zobowiązany jest przynieść następujące dokumenty: świadectwo chrztu (aktualne z adnotacją do sakramentu bierzmowania dorosłych) , opinię proboszcza, którą wystawia proboszcz parafii zamieszkania oraz dowód osobisty.  Spotkania przeznaczone są dla osób, które ukończyły 20 rok życia i z różnych względów nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania.

Pierwszy cykl spotkań odbędzie się w następujących terminach:

16 i 30 października, 13 i 20 listopada, 4 i 18 grudnia 2021 r., w godzinach: 13.00-16.00.

Miejscem spotkania będzie Filia CPP "Metanoia" w Ciechanowie, ul. ks. P. Ściegiennego 18 (tzw. „Katolik”).

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 513-107-753 lub na adres mailowy: maciej.szostak@diecezjaplocka.pl

Ciechanów, 23 września 2021 r.

Ks. Maciej Szostak
Wicedyrektor CPP Metanoia