Centrum Metanoia oferuje telefoniczne wsparcie specjalistów

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia w Płocku oferuje telefoniczne wsparcie psychologa, pedagoga, prawnika i księdza. Pomoc ma charakter bezpłatny, mogą z niej skorzystać wszyscy, którzy doświadczają lęków, stanów depresyjnych czy są zagubieni duchowo: - Postaramy się nikogo nie zostawić bez potrzebnego w tym trudnym czasie wsparcia – deklaruje ks. Jarosław Mokrzanowski, dyrektor Centrum Metanoia.

Metanoia-porady.jpg

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia w Płocku zaprasza do rozmowy telefonicznej z mediatorem, doradcą życia rodzinnego, psychologiem, pedagogiem, prawnikiem i księdzem. Specjaliści czekają od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 19:00, pod numerami tel. 24; 268-04-48, 513-107-753, 609-838-997, meil: metanoia@op.pl.

- Obecnie ludzie mogą czuć się przygnębieni, doświadczać stanów lękowych czy depresyjnych. Mogą się też się czuć zagubieni duchowo. Dlatego specjaliści z Centrum Metanoia są do dyspozycji wszystkich, którzy w trudnym czasie epidemii potrzebują wsparcia. Postaramy się, w miarę naszych możliwości, nikogo nie zostawić bez pomocy. Każdy rodzaj pomocy jest bezpłatny – informuje ks. Jarosław Mokrzanowski, dyrektor CPP Metanoia w Płocku.

Dodaje, że pierwszym preferowanym kontaktem jest telefoniczny i meilowy, ale też przez inne komunikatory, na przykład skype.

Jednocześnie Metanoia prowadzi zdalnie „Spotkania dla narzeczonych”, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu małżeństwa. Dokładny zakres działań CPP Metanoia w Płocku znajduje się na stronie www.cpp-metanoia.com.