Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie zaprasza parafie do udziału w Dniu Dziecka Utraconego

15 października obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. Dzień w którym pamiętamy i modlimy się w intencji bardzo wrażliwej, bolesnej, ale jednocześnie niezwykle ważnej. Będziemy starali się pamiętać o wszystkich rodzicach i całych rodzinach, które przedwcześnie pożegnały swoje dzieci. To także czas, w którym modlimy się o życie w wiecznej szczęśliwości z Bogiem dla utraconych dzieci.

Ddu.png

Diakonia Życia Diecezji Płockiej wzywa wszystkie osoby dobrej woli o szczególną troskę, aby w możliwie każdej parafii Dzień Dziecka Utraconego nie został pominięty. Apelujemy, aby nawiązywać kontakt z parafialnymi duszpasterzami i prosić o zaznaczenie tego szczególnego dnia w naszych kościołach. Modlitwa wiernych, intencja mszalna, może oddzielne nabożeństwo? Zwracamy się z gorącą prośbą, aby wziąć sobie nasz apel do serca.

Dodatkowo, bardzo proszę o wiadomość na adres diakoniazyciaoazaplocka@gmail.com, jeśli w przypadku parafii został w jakikolwiek sposób zaznaczony ten szczególny dzień.