Dzień wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym - zaproszenie!

Odnowa w Duchu Świętym Diecezji Płockiej zaprasza w sobotę dn. 04.06.2022 r. na swój Dzień Wspólnoty, który odbędzie się w par. św. Maksymiliana w Płońsku. Miejscowa wspólnota Odnowy Miłosierdzie będzie jednocześnie obchodziła swoje 30 lecie powstania. Głównym punktem spotkania będzie Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Piotra Libery o godz. 12.30. Gościem dnia głoszącym konferencje będzie ks. Artur Potrapeluk Przewodniczący Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy pochodzący z diecezji lubelskiej. Tematem przewodnim dnia jest hasło duszpasterskie tego roku „Posłani w pokoju Chrystusa”.

Duch_swiety1.jpeg

Szczegółowy program Dnia Wspólnoty
9.30 Powitanie i zawiązanie wspólnoty.
10:00 Katecheza 1 - ks. Artur Potrapeluk Przewodniczący KZK: Zobaczyć, usłyszeć i pójść za Bożym wezwaniem.
10:45 Modlitwa uwielbienia
11.00 Katecheza 2 – ks. Artur Potrapeluk : Gdy Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami.
11:45 Modlitwa uwielbienia
12.00 Przygotowanie do Eucharystii.
12:30 Eucharystia – przewodniczy JE ks. Biskup Piotr Libera
13.30 Przerwa obiadowa – czas na słowo z siostrą i bratem
15:00 Godzina uwielbienia Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo rozesłania – adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, uwielbienie i rozesłanie uczniów.
16:00 Zakończenie