Wpisując się w przeżywanie października jako Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego gościliśmy w parafii pw. św. Benedykta w Płocku-Radziwiu wyjątkowych gości. Przybyli do nas w niedzielę 27 października br. na zaproszenie księdza proboszcza Mariusza Oryla.
![Noc Kościołów w diecezji [podsumowanie]](/media/dojolxvu/n-c-kos-cioło-w-zdje-cie-w-tle-na-facebooka-7.png?anchor=center&mode=crop&width=190&height=106&rnd=134243481683400000)






