Około 80 wodniaków na motorówkach, pontonach i tzw. pychówkach wzięło udział w drugiej pielgrzymce rzecznej po Wiśle. Wyruszono ze Wzgórza Czerwińskiego w Czerwińsku na Wzgórze Tumskie w Płocku: - Popłynęliśmy, aby pokłonić się św. Barbarze, patronce wodniaków – powiedział ks. Łukasz Mastalerz SDB, proboszcz parafii w Czerwińsku.

![Noc Kościołów w diecezji [podsumowanie]](/media/dojolxvu/n-c-kos-cioło-w-zdje-cie-w-tle-na-facebooka-7.png?anchor=center&mode=crop&width=190&height=106&rnd=134243481683400000)






