Pora wyboru – rekolekcje dla młodzieży o rozeznawaniu drogi życia wg. reguł św. Ignacego Loyoli

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży „Studnia” w Płocku zaprasza młodzież z klas maturalnych oraz studentów na rekolekcje o rozeznawaniu drogi życia. W życiu codziennym stajemy przed wieloma sytuacjami wymagającymi naszej decyzji. Jedne są większej, inne mniejsze. Jak mam rozpoznać, co jest dobre, a co lepsze? Skąd mam wiedzieć, czy moja decyzja jest zgodna z wolą Boga? Czy należy bardziej słuchać rozumu czy serca? Podejmowanie decyzji to proces, któremu warto się przyglądać, aby lepiej rozumieć siebie i innych oraz zmieniać swoją rzeczywistość na lepszą, coraz bardziej zgodną z planem Bożym.

Vladislav Babienko Ktpsvecu0xu Unsplasha E1641797508707
foto: Vladislav Babienko Ktpsvecu0xu Unsplasha

Jeśli chcesz uczyć się żyć pełniej poprzez coraz bardziej świadome decyzje zapraszamy na rekolekcje, które w dniach 11 – 13 lutego 2022 roku poprowadzi ks. Krzysztof Ruciński – diecezjalny duszpasterz młodzieży i dyrektor domu rekolekcyjnego. Rekolekcje rozpoczynamy w piątek o 18:00, kończymy w niedzielę obiadem o 13.00.

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Studnia w Płocku, ul. Górna 1A (wjazd od ul. Słonecznej 70).

Zgłoszenia: ddm@ddm-studnia.pl Prosimy podać swoje imię, nazwisko i wiek oraz napisać kilka zdań o sobie (jak postrzegasz obecnie swoją wiarę? Kim jest dla Ciebie Pan Bóg? Jak wygląda Twoje życie modlitewne i sakramentalne? Jakie formy modlitwy są Ci najbliższe? Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie do celów sesji rekolekcyjnej.

Koszt organizacji rekolekcji to 180 zł. Masz dwie możliwości: 1. Możesz pokryć całą kwotę. 2. Jeśli Cię nie stać, nie obawiaj się. To nie może być przeszkodą w udziale w rekolekcjach – ofiarujesz tyle ile możesz.

Serdecznie zapraszamy.