Zmarł Stanisław Markowicz, tata ks. Tomasza Markowicza

Ze smutkiem zawiadamiamy, że zmarł Tata ks. Tomasza Markowicza, proboszcza parafii pw. św. ojca Pio w Płońsku.

Mourning-73982_640.jpg

28 maja br. zmarł Tata ks. Tomasza Markowicza, Stanisław Markowicz. Miał 80 lat. Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek, 30 maja o godz. 12.00, w parafii pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Mławie. Poprzedzona zostanie pół godziny wcześniej modlitwą różańcową. Następnie trumna z ciałem śp. Stanisława zostanie złożona w grobie na cmentarzu komunalnym w Mławie. Różaniec za śp. Stanisława odbędie się w Kaplicy Zakładu Pogrzebowego w Mlawie na ul. 18 stycznia 12 w środę 29 maja  o godz. 18.00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.