Zmarła siostra Remigia (Grażyna) Zembrzuska, pasjonistka

Ze smutkiem zawiadamiamy, że zmarła, 1 maja 2022 r., śp. s. Remigia, pasjonistka.

Pogrzeb 5

1 maja 2022 roku w Domu Macierzystym w Płocku po długiej chorobie, w wieku 55 lat zakończyła swe ziemskie życie siostra Remigia – Grażyna Zembrzuska.

Siostra Remigia, córka Daniela, Remigiusza i Krystyny urodziła się 8 września 1967 roku w Przasnyszu. Do Zgromadzenia wstąpiła 24 sierpnia 1985 roku, pierwszą profesję zakonną złożyła 12 sierpnia 1988 roku, a profesję wieczystą – 11 sierpnia 1993 roku.

Pogrzeb Siostry Remigii odbędzie się w czwartek, 5 maja br. Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w Katedrze Płockiej o godz. 14:00.

Uroczystościom pogrzebowym przewodniczyć będzie Bp Roman Marcinkowski.

Po Mszy ciało zmarłej zostanie złożone w grobowcu Sióstr Pasjonistek na cmentarzu przy al. Kobylińskiego w Płocku.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen