Modlitwa motocyklistów w Osieku

W niedzielę 20 czerwca 2021 r. w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Osieku miało miejsce Liturgiczne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2021. Motocykliści modlili się o bezpieczeństwo na drodze, o szczęśliwe powroty.

Motocykliści Osiek
Podczas Mszy św. prosili o Boże Miłosierdzie dla śp. Bogdana Bolumińskiego, który przez wiele lat współpracował z redakcją „Czasu Brodnicy” i był sympatykiem motocyklowych spotkań w Osieku.
W uroczystości wzięła udział liczna grupa motocyklistów i ich rodziny (53 motocykle). Był również obecny wójt gminy Osiek – Paweł Chudy. Po poświęceniu motocykli uczestnicy udali się na wspólne spotkanie na świeżym powietrzu. Relację fotograficzną z wydarzenia przygotował Mariusz Wojdyło. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i aktywnie włączyli się w tę akcję.
Informacja własna parafii Osiek