Zakończenie peregrynacji relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej – 10 kwietnia 2022 r.

W Niedzielę Palmową 10 kwietnia 2022 r. w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Lekarze, pielęgniarki, personel pomocniczy i wszyscy, którzy tworzą szpital będą mogli uczestniczyć w Mszy św., a także skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Podczas rekolekcji zakończy się peregrynacja relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej w diecezji płockiej.

Bł. Hanna Chrzanowska
ekai

W drugim dniu rekolekcji, w czasie całodniowego wystawienia Najświętszego Sakramentu, księża będą służyć swoją obecnością w konfesjonale. W tym roku rekolekcje będą połączone z peregrynacją relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej – pielęgniarki. Szpital w Ciechanowie będzie miejscem w naszej diecezji, w którym zakończy się peregrynacja relikwii Błogosławionej Pielęgniarki po szpitalach, domach opieki, domach pomocy społecznej, hospicjach i zakładach opieki leczniczej w diecezji płockiej.

SZPITALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Z BŁ. HANNĄ CHRZANOWSKĄ

NIEDZIELA PALMOWA, 10 KWIETNIA

7.15. MSZA ŚW.

17.00. MSZA ŚW.

MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI W KAPLICY SZPITALA W GODZ. 16.00 – 17.00

PONIEDZIAŁEK, 11 KWIETNIA

17.00. MSZA ŚW. - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PEREGRANACJI RELIKWII BŁ. HANNY CHRZANOWSKIEJ  W DIECEZJI PŁOCKIEJ

MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI W KAPLICY SZPITALA W GODZ. 9.00 – 17.00

Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Smoliński,

wikariusz parafii bł. Płockich Biskupów Męczenników w Ciechanowie.