Słowo zachęty Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego przed II Balem Wszystkich Świętych w Płocku

Bal Wszystkich Świętych 2023

Drodzy Siostry i Bracia!

Już po raz drugi w Płocku, dzięki zaangażowaniu wielu osób, Fundacji „Cokolwiek uczyniliście” i duszpasterstwa rodzin naszej diecezji będziemy mogli wziąć udział w Balu Wszystkich Świętych. To dobra okazja, by przypomnieć naszych patronów z chrztu i bierzmowania, a także uświadomić sobie, że wszyscy razem we wspólnocie Kościoła dążymy do świętości.

Mam nadzieję, że spotkamy się za tydzień, w niedzielę, 29 października br., od godziny 15.00, w Hali Sportowej Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku, by wspólnie śpiewać i cieszyć się z naszego chrześcijańskiego powołania. Liczę na obecność rodziców, dziadków, a przede wszystkim dzieci i młodzieży, przebranych w stroje aniołów, świętych i błogosławionych. Wstęp wolny dla wszystkich. Niech Płock stanie się za tydzień miastem uśmiechniętych świętych!

Płock, dnia 22 października 2023 r.
We wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

+ Szymon Stułkowski
BISKUP PŁOCKI

ZARZĄDZENIE
Słowo Biskupa Szymona proszę odczytać wiernym w niedzielę, 22 października 2023 r., podczas wszystkich Mszy św., w ramach ogłoszeń parafialnych.

Płock, dnia 21 października 2023 r.

+ Mirosław Milewski
WIKARIUSZ GENERALNY