Zmarła Maria Krajczyńska, Mama ks. prał. prof. dr. hab. Jana Krajczyńskiego

Z żalem informujemy, że w wieku 88 lat, zmarła Maria Krajczyńska, mama ks. prał. prof. dr. hab. Jana Krajczyńskiego, Oficjała Sądu Biskupiego.

Pogrzeb 5

Pogrzeb śp. Marii Krajczyńskiej odbędzie się 10 kwietnia (środa) o godz. 13.00 w kościele parafialnym parafii pw. św. Wojciecha w Malużynie.

Mszy św. pogrzebowej przewodniczyć będzie bp Szymon Stułkowski.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o złożenie do puszki ofiary na Caritas Diecezji Płockiej.

Osoby, które mają wolę wziąć udział w pogrzebie prosimy o omijanie drogi Sochocin - Malużyn, która jest w remoncie. Jadących od strony Warszawy zachęca się do zjazdu z trasy S7 10 km za Płońskiem w kierunku na Dziektarzewo.

Śp. Marię polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świecie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.