Znajdź Mszę Świętą

Parafia Miejscowość Adres Msze święte w niedziele i święta
św. Urbana Baboszewo ul. Odrodzenia 2, 09-130 Baboszewo 08:00; 10:00; 11:45; 17:00 Zobacz
św. Szczepana Bądkowo Kościelne ul. Jana Pawła II 22, 09-414 Brudzeń Duży 08:30; 10:30 kaplice (Turza, Trzcianka); 12:00; 17:00 Zobacz
św. Jadwigi Śląskiej Biała Stara Biała 64, 09-411 Biała k. Płocka 08:00; 10:00; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Bielsk pl. Wolności 20, 09-230 Bielsk 09:00; 10:30; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Bieżuń ul. Nowy Rynek 1, 09-320 Bieżuń 08:00; 09:30; 11:15; 16:00 Zobacz
św. Anny Blichowo Blichowo 57, 09-454 Bulkowo 09:00; 11:30; 16:00 Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny Bodzanów pl. Kościuszki 1, 09-470 Bodzanów 08:00; 10:00; 12:00; 17:00 Zobacz
św. Jana Ewangelisty Bogate Bogate 69, 06-300 Przasnysz 08:30; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Doroty Bogurzyn Bogurzyn 26, 06-521 Wiśniewo 08:00; 09:30; 11:30 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Bonisław ul. ks. Romualda Jaworskiego 5, 09-213 Gozdowo 08:30; 10:00 kaplica; 12:00 Zobacz
św. Apolonii Borkowo ul. Jana Pawła II 1, 09-200 Sierpc 08:00; 09:30; 11:30 Zobacz
św. Jakuba Bożewo ul. Mostowa 2, 09-215 Bożewo 08:00; 10:00; 11:30 Zobacz
św. Andrzeja Apostoła Brwilno Brwilno 45, 09-400 Płock 08:00 kaplica; 09:00; 11:00; 16:00; 17:15; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
Trójcy Świętej Bulkowo ul. Płocka 1, 09-454 Bulkowo 08:30; 10:30 Zobacz
św. Floriana Chamsk ul. Mazowiecka 35, 09-300 Żuromin 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Leonarda Chociszewo Chociszewo 43, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą 09:00; 11:00 Zobacz
św. Barbary Chrostkowo Chrostkowo 21, 87-602 Chrostkowo 08:00; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Ciachcin Ciachcin Nowy 50, 09-230 Bielsk 09:00; 11:30; 15:00 Dom Pomocy Społecznej Goślice Zobacz
Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników Ciechanów ul. Ludowa 31, 06-400 Ciechanów 08:00; 10:30; 12:30; 17:00 Zobacz
Matki Bożej Fatimskiej Ciechanów ul. Maksymiliana Marii Kolbego 39, 06-400 Ciechanów 08:00; 10:00; 12:00; 18:00 Zobacz
św. Franciszka z Asyżu Ciechanów ul. Batalionów Chłopskich 10, 06-400 Ciechanów 07:00 również w Domie Pomocy Społecznej Kombatant; 09:00; 10:30; 12:00; 18:00 Zobacz
św. Józefa Ciechanów ul. ks. Piotra Ściegiennego 11, 06-400 Ciechanów 07:00; 08:30; 10:00 również w kościele filialnym w Przedwojewie; 11:30; 16:00; 18:00 Zobacz
św. Piotra Apostoła Ciechanów ul. Stanisława Wyspiańskiego 25, 06-400 Ciechanów 07:00; 08:30; 10:00; 11:30; 13:00; 17:00 Zobacz
św. Tekli Ciechanów ul. Augustiańska 3a, 06-400 Ciechanów 07:00; 08:30; 11:30; 13:00; 17:00 Zobacz
św. Rocha Cieksyn ul. Józefa Piłsudskiego 10, 05-192 Cieksyn 08:00; 09:30; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Mikołaja Ciemniewko Ciemniewko 36, 06-430 Sońsk 09:00; 11:30 Zobacz
św. Wawrzyńca Czermno Czermno 55, 09-530 Gąbin 09:00; 12:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Czernice ul. Kościelna 12, 06-415 Czernice Borowe 10:00; 12:00; 15:00 Zobacz
Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny Czerwińsk ul. Klasztorna 23, 09-150 Czerwińsk 07:00; 08:30; 10:00; 11:30; 17:00 Zobacz
Przemienienia Pańskiego Daniszewo Daniszewo 42, 09-454 Bulkowo 08:00; 09:30; 11:30 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Dąbrowa Dąbrowa 36, 06-445 Dąbrowa 08:00 kaplica; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Dębsk Dębsk 108, 06-516 Szydłowo 09:00; 10:30 kaplica; 12:00; 15:00 Ośrodek Rehabilitacyjny w Dąbku Zobacz
św. Wawrzyńca Dłutowo ul. Wolności 49, 13-203 Stare Dłutowo 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Dobrzyków ul. Kościelna 2, 09-522 Dobrzyków 09:00; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Katarzyny Aleksandryjskiej Dobrzyń n. Drwęcą pl. Tysiąclecia 14, 87-400 Golub-Dobrzyń 07:00 również w szpitalu; 09:00; 10:30; 12:00; 16:00 Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Dobrzyń n. Wisłą ul. Franciszkańska 15, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą 08:30; 10:30; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Drobin ul. Targowa 2, 09-210 Drobin 08:30; 10:00; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Jana Nepomucena Duczymin Duczymin 6, 06-330 Chorzele 09:00; 12:00 Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Dulsk Dulsk 57, 87-404 Radomin 09:00; 11:30 Zobacz
św. Mikołaja Duninów ul. Kościelna 6, 09-505 Nowy Duninów 09:00; 11:30; 15:00 szkoła Lipnikach Zobacz
św. Katarzyny Dziektarzewo Dziektarzewo 17, 09-130 Baboszewo 09:00; 11:30; 17:00 Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Dzierzgowo ul. ks. Prymasa Mikołaja Dzierzgowskiego 4, 06-520 Dzierzgowo 09:00; 11:30; 15:00 kaplica; 16:30 Zobacz
św. Tomasza Apostoła Dzierżenin Dzierżenin 57a, 06-121 Pokrzywnica 09:00; 11:30; 16:00 od I niedzieli Wielkiego Postu do 1.XI Zobacz
św. Mikołaja Gąbin Warszawska 4, 09-530 Gąbin 07:30; 09:00; 10:30; 12:00; 14:00 Dom Pomocy Społecznej w Koszelewie; 17:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Gąsocin ul. Zacisze 29, 06-440 Gąsocin 08:30; 10:15 kaplica; 12:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Glinojeck ul. Kościelna 1, 06-450 Glinojeck 08:00; 09:30; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Mateusza Goleszyn ul. Niepodległości 13, 09-200 Sierpc 09:00; 11:30 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Gołymin ul. ks. Michalaka 6b; 06-420 Gołymin-Ośrodek 09:00; 11:00; 15:00 Zobacz
Miłosierdzia Bożego Gostynin ul. Polna 9, 09-500 Gostynin 07:00; 09:00 również kaplica; 10:00 kaplica; 11:00 również kaplica; 12:30; 16:00; 17:30 Zobacz
św. Marcina Gostynin ul. Jana Pawła II 15, 09-500 Gostynin 07:00; 08:30 również Dom Pomocy Społecznej; 10:00; 11:30; 13:00; 16:00; 18:00 Zobacz
Wszystkich Świętych Gozdowo ul. Krystyny Gozdawy 33, 09-213 Gozdowo 09:00; 10:30 kaplica; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Mikołaja Gójsk ul. Lipnowska 1, 09-227 Szczutowo 08:30; 10:30 kaplica; 12:00; 15:00 Zobacz
św. Jakuba Apostoła Góra Nowa Góra, ul. Płocka 11, 09-440 Staroźreby 09:00; 11:30; 14:30 kaplica Zobacz
św. Katarzyny Aleksandryjskiej Gradzanowo Gradzanowo Kościelne 14, 09-135 Siemiątkowo 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Małgorzaty Gralewo Stare Gralewo 2, 09-166 Stare Gralewo 08:00; 10:00; 12:00; 14:00 kaplica Niedarzyn Zobacz
św. Bartłomieja Grodziec Grodziec 5, 09-150 Czerwińsk 09:00; 13:00 Zobacz
św. Apostołów Piotra i Pawła Grudusk ul. Żeromskiego 2, 06-460 Grudusk 08:00; 09:30; 11:30 Zobacz
św. Leonarda Grzebsk Grzebsk 48, 06-513 Wieczfnia Kościelna 09:00; 11:30 Zobacz
św. Pankracego Gumino Nowe Gumino 42, 09-164 Dzierzążnia 08:30; 12:00 Zobacz
św. Walentego Gzy Gzy 14, 06-126 Gzy 09:00 z udziałem dzieci; 11:00 suma Zobacz
św. Jana Chrzciciela Janowiec Janowiec Kościelny 72, 13-111 Janowiec Kościelny 08:00; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Rocha Janowo ul. Przasnyska 55, 13-113 Janowo 09:00; 11:15; 14:00 kaplica; 17:00 Zobacz
św. Bartłomieja Apostoła Jeżewo Jeżewo 7, 09-226 Zawidz Kościelny 08:00; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Ludwika Joniec Joniec 65, 09-131 Joniec 09:00; 10:30 kaplica; 12:00 Zobacz
Opatrzności Bożej Kamienica Kamienica 28, 09-142 Załuski 09:00; 11:30; 16:00 od 1 września do 1 czerwca; ; 18:00 od 1 czerwca do końca wakacji; Zobacz
Wszystkich Świętych Karniewo pl. Kościelny 4, 06-425 Karniewo 09:00; 11:30; 14:00 kaplica - Łukowo; 16:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Klukowo Klukowo 8, 06-150 Świercze 08:00; 10:00; 12:00; 18:00 poniedziałek - sobota czas letni Zobacz
św. Anny Kobylniki Kobylniki 50, 09-450 Wyszogród 09:00; 11:30 Zobacz
św. Walentego Korzeń Antoninów 37, 09-520 Łąck 08:30; 10:00 kaplica; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Dionizego Koziczynek Koziczyn 54, 06-461 Regimin 09:00; 11:30 Zobacz
św. Jakuba Apostoła Koziebrody Koziebrody 48a, 09-140 Raciąż 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
Trójcy Świętej Krajkowo Krajkowo 81, 09-140 Raciąż 09:15; 11:30; 14:00 kaplica Zobacz
św. Jana Chrzciciela Krasne ul. Ludwika Krasińskiego 2, 06-408 Krasne 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Zygmunta Kraszewo Kraszewo 40, 06-456 Ojrzeń 09:15; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Kroczewo Kroczewo 12, 09-142 Załuski 09:30; 11:30; 15:00 czas zimowy; 17:00 Zobacz
św. Zygmunta Królewo Królewo 99, 09-131 Joniec 09:00; 11:00; 15:00 Zobacz
św. Floriana Krysk Krysk 13, 09-152 Naruszewo 08:30 kaplica; 10:30; 12:00 Zobacz
św. Dominika Krzynowłoga Mała ul. Kościelna 13, 06-316 Krzynowłoga Mała 08:30; 10:00 kaplica; 11:15 Zobacz
Wszystkich Świętych Krzynowłoga Wielka Krzynowłoga Wielka 30, 06-330 Chorzele 08:00; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Michała Archanioła Kucice Kucice 16a, 09-164 Dzierzążnia 10:15 Zobacz
św. Bartłomieja Apostoła Kuczbork ul. Mickiewicza 14, 09-310 Kuczbork-Osada 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Apostołów Piotra i Pawła Kurowo Kurowo 6, 09-213 Gozdowo 09:00; 11:30 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Lekowo Lekowo 8, 06-461 Regimin 09:00; 11:00; 14:00 kaplica; 16:00 Zobacz
św. Mateusza Ewangelisty Ligowo ul. Jana Pawła II 18, 09-228 Ligowo 09:00; 10:30 kaplica; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Mikołaja Lipowiec Kościelny Lipowiec Kościelny 38, 06-545 Lipowiec Kościelny 09:00; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Andrzeja Apostoła Lubowidz ul. Podświętna 4, 09-304 Lubowidz 07:30; 09:30; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Kazimierza Lucień Lucień 46c, 09-500 Lucień 09:00; 10:30; 12:00 kaplica w Białe; 16:00 kaplica Kruk Zobacz
św. Mateusza Lutocin ul. Marii Konopnickiej 2, 09-317 Lutocin 09:00; 10:30; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Katarzyny Łęg Łęg Probostwo 31, 09-210 Drobin 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Łętowo Łętowo 1, 09-470 Bodzanów 09:00; 11:30 Zobacz
św. Leonarda Łopacin Łopacin 35, 06-440 Gąsocin 09:00; 11:30 Zobacz
św. Antoniego Łukomie Łukomie 28, 09-204 Rościszewo 08:00; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Antoniego Padewskiego Łysakowo Łysakowo 30, 06-460 Grudusk 09:00; 11:30 Zobacz
św. Brata Alberta Maków Mazowiecki ul. Kolejowa 11, 06-200 Maków Mazowiecki 07:30; 09:30; 11:00; 12:30; 17:00; 19:00 kaplica szpitalna Zobacz
św. Józefa Maków Mazowiecki ul. Kościelna 11, 06-200 Maków Mazowiecki 08:00; 10:00; 12:00; 16:00; 19:00 Zobacz
św. Wojciecha Malużyn Malużyn 55a, 06-450 Glinojeck 08:00; 09:30; 12:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Mała Wieś ul. Mickiewicza 20, 09-460 Mała Wieś 09:00; 11:00; 16:00; 18:00 Zobacz
św. Mikołaja Miszewko Strzałkowskie Miszewko Strzałkowskie 35, 09-472 Słupno 09:15; 11:00 Zobacz
św. Anny Miszewo Murowane ul. Południowa 2, 09-470 Bodzanów 09:00 Kościół w Miszewie; 12:00 Kościół w Miszewie; 10:30 filia Białobrzegi Zobacz
Matki Bożej Królowej Polski Mława ul. Mariacka 20, 06-500 Mława 07:00; 09:00; 10:30; 12:00; 14:00 kaplica Lewiczyn; 16:00; 18:00 Zobacz
św. Jana Kantego Mława ul. Graniczna 86, 06-500 Mława 08:00; 09:30; 11:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Mława ul. Stary Rynek 18, 06-500 Mława 07:00; 08:30; 10:00 [11:30]; 13:00; 16:00 kaplica; 18:00 Zobacz
Świętej Rodziny Mława ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, 06-500 Mława 07:00; 09:00; 10:30; 12:00; 18:00 Zobacz
św. Marcina Mochowo ul. Dobrzyńska 44, 09-214 Mochowo 08:00 kaplica Żurawin czas letni; 09:30; 11:30; 13:00 kaplica Żurawin czas zimowy Zobacz
św. Marii Magdaleny Mokowo Mokowo 17, 87-610 Dobrzyń n. Wisłą 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Tekli Naruszewo Naruszewo 40, 09-152 Naruszewo 09:00; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Katarzyny Nasielsk ul. Kolejowa 67, 05-191 Nasielsk 3 08:00; 10:00; 12:00; 17:00 Zobacz
św. Wojciecha Nasielsk ul. św. Wojciecha 13, 05-190 Nasielsk 07:30; 09:00; 10:00 Dom Pomocy Społecznej Nasielsk; 12:00; 17:00 Zobacz
Wszystkich Świętych Niechłonin Niechłonin 87, 13-206 Płośnica 08:30; 10:00; 11:30 Zobacz
św. Mikołaja Niedzbórz Niedzbórz 1, 06-458 Niedzbórz 09:00; 10:30 kaplica; 12:00 Zobacz
św. Anny Nowe Miasto ul. Kościelna 18, 09-120 Nowe Miasto 08:30; 10:00; 11:30; 18:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Nowy Dwór Mazowiecki ul. Stefana Czarnieckiego 13, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki 07:30 maj - wrzesień; 09:30; 12:00; 18:00 Zobacz
św. Barbary Nowy Dwór Mazowiecki ul. Szpitalna 69, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki 09:00; 10:30; 12:00; 17:00 Zobacz
bł. ks. Jerzego Popiełuszki Nuna Nuna 159, 05-190 Nasielsk 09:00; 11:30 Zobacz
Matki Bożej Bolesnej Obory Obory 38, 87-645 Zbójno k/Rypina 08:30; 10:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Obryte Obryte 97, 07-215 Obryte 09:00; 10:15 kaplica; 11:30; 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
Matki Boskiej Szkaplerznej Okalewo Okalewo 139, 87-510 Skrwilno 08:30; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Zygmunta Opinogóra ul. Z. Krasińskiego 1, 06-406 Opinogóra Górna 09:00; 10:30; 12:00 Zobacz
św. Floriana Orszymowo Orszymowo 50, 09-460 Mała Wieś 09:00; 11:00; 13:00 kaplica Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny Osiek Osiek 69, 87-340 Osiek 07:30; 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Ostrowite Ostrowite 128, 87-522 Ostrowite 08:00; 10:00; 16:00 Zobacz
św. Gotarda Pałuki Pałuki 2, 06-406 Opinogóra Górna 09:00; 10:30; 12:00 Zobacz
św. Macieja Pawłowo Pawłowo Kościelne, 06-415 Czernice Borowe 10:00; 12:00; 16:00; 17:00 Zobacz
św. Marii Magdaleny Pilichowo Pilichowo 10, 09-454 Bulkowo 12:15 Zobacz
Ducha Świętego Płock 09-400 Płock, ul. Adama Asnyka 2 08:00; 09:30; 11:00; 12:15; 18:00 Zobacz
Matki Bożej Fatimskiej Płock ul. Gierzyńskiego 29, 09-407 Płock 07:30; 09:00; 10:30; 12:00; 16:00; 18:00 Zobacz
św. Bartłomieja Płock 09-400 Płock, ul. Kazimierza Wielkiego 1 07:00; 08:30 kaplica cmentarna; 09:00; 10:00 kaplica cmentarna; 10:30; 11:30 kaplica cmentarna; 12:00; 18:00 Zobacz
św. Jadwigi Królowej Płock ul. Kossobudzkiego 10, 09-400 Płock 07:00; 09:00; 11:00; 12:30 II niedziela; 15:00; 18:00 Zobacz
św. Jakuba Apostoła Płock ul. Wyszogrodzka 166, 09-410 Płock 07:00; 09:00; 10:30; 12:00; 17:00; 18:30 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Płock ul. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego 2, 09-400 Płock 07:30; 10:30; 12:00; 16:00; 18:00 Zobacz
św. Józefa Rzemieślnika Płock ul. Górna 1, 09-402 Płock 08:00; 09:30; 11:00; 12:30; 16:00; 18:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Płock 09-402 Płock, Tadeusza Kościuszki 16 08:00; 09:30; 11:00; 12:30; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Płock al. Jachowicza 4, 09-402 Płock 07:00; 09:00; 09:00 Msza Trydencka - dolny kościół; 10:30; 12:00; 18:00; 20:00 Zobacz
św. Wojciecha Płock ul. św. Wojciecha 2, 09-410 Płock 08:00; 09:30; 11:00; 12:30; 16:00 październik-maj; 18:00 Zobacz
św. Zygmunta Płock 09-402 Płock, ul. Mostowa 2 08:00; 10:00 transmitowana przez Katolickie Radio Diecezji Płockiej; 11:30 dla dzieci; 13:00 z oprawą chóru Pueri et Puellae Cantores Plocenses; 18:00 Zobacz
Świętego Krzyża Płock ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 2, 09-409 Płock 08:00; 09:30; 11:00; 12:30; 16:00; 18:00; 20:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Płock-Ciechomice ul. Ciechomicka 17, 09-401 Płock 08:30; 10:00; 11:30; 18:00 Zobacz
św. Benedykta Płock-Radziwie 09-401 Płock, ul. Dobrzykowska 2 08:30; 10:00; 11:15 kaplica; 11:30; 16:30 Zobacz
św. Aleksego Płock-Trzepowo 09-421 Płock, ul. Krzywa 15 09:15; 11:15 Zobacz
św. Jakuba Apostoła Płonne Płonne 49, 87-404 Radomin 09:00; 11:00 Zobacz
św. Michała Archanioła Płońsk ul. Płocka 17, 09-100 Płońsk 07:00; 08:30; 10:00; 11:30; 16:00; 18:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Płońsk ul. ks. Romualda Jaworskiego 1, 09-100 Płońsk 07:00; 07:30 kaplica szpitalna; 08:45; 10:00; 11:15; 12:30; 17:30; 19:00 Zobacz
św. Ojca Pio Płońsk ul. Szkolna 119, 09-100 Płońsk 08:45; 10:00 kaplica; 11:45; 16:00 Zobacz
św. Piotra i Pawła Pniewo ul. 18 Maja 13, 07-214 Zatory 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Józefa Pokrzywnica Al. Jana Pawła II 6, 06-121 Pokrzywnica 09:30; 11:30 Zobacz
św. Anny Pomiechowo ul. Mazowiecka 2, 05-180 Pomiechówek 07:15; 09:00 również kaplica; 10:30; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Floriana Poniatowo Plac Rynek 22, 09-300 Żuromin 09:00; 11:00; 14:00 kaplica Dębsk; 17:00 Zobacz
Narodzenia Najświętszej Marii Panny Popowo Popowo Kościelne 65, 07-203 Somianka 09:00; 11:00; 16:00 czerwiec - wrzesień; 18:00 sobota kaplica Gąsiorowo Zobacz
św. Floriana Proboszczewice ul. Floriańska 1, 09-412 Proboszczewice 08:30; 10:00 Msza Św. z udziałem dzieci; 11:30 suma poprzedzona modlitwą za zmarłych w dorocznych wypominkach; 16:00 i 16:30 czas zimowy Zobacz
Chrystusa Zbawiciela Przasnysz al. Jana Pawła II 10, 06-300 Przasnysz 08:00; 10:00; 11:30; 15:00 Karwacz; 17:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Przasnysz ul. 3 Maja 34, 06-300 Przasnysz 07:00; 08:30; 10:00 Leszno; 11:30 kościół oraz Klasztor Klarysek Kapucynek; 13:00; 18:30 Zobacz
św. Wociecha Przasnysz ul. św. Wojciecha 1b, 09-300 Przasnysz 07:30; 09:00; 10:30; 12:00; 16:00; 18:00 Zobacz
św. Rocha Przewodowo Przewodowo Poduchowne 12, 06-126 Gzy 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Józefa Pułtusk ul. Stare Miasto 2, 06-100 Pułtusk 08:00; 09:30 ze szczególnym udziałem dzieci; 11:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Pułtusk ul. Tadeusza Kościuszki 80, 06-100 Pułtusk 08:00; 10:00; 17:00 Zobacz
Świętego Jana Pawła II Pułtusk ul. Piotra Skargi 4a, 06-100 Pułtusk 08:00; 10:00 z udziałem dzieci; 11:30 suma; 17:00 młodzież Zobacz
Miłosierdzia Bożego Pułtusk ul. Piaskowa 16, 06-100 Pułtusk 08:00; 09:30; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Mateusza Pułtusk ul. Marii Konopnickiej 1, 06-100 Pułtusk 07:00; 09:00; 10:30; 12:00; 15:00; 18:00 Zobacz
św. Wojciecha Raciąż ul. Wolności 14, 09-140 Raciąż 08:00; 10:00; 11:30; 14:30; 18:00 Zobacz
św. Mikołaja Radomin Radomin 19, 87-404 Radomin 07:30; 09:00; 11:30 Zobacz
św. Floriana Radzanowo ul. Płocka 30, 09-451 Radzanowo k. Płocka 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Rocha Radzanów ul. Poświętne 1, 06-540 Radzanów 09:00; 10:30 kaplica w Sławęcinie i Dzieczewie; 12:00; 13:00 Zobacz
św. Katarzyny Aleksandryjskiej Radziki Radziki Duże 33, 87-337 Wąpielsk 07:30; 09:30; 11:30 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Radzikowo Nowe Radzikowo 28b, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą 11:00 Zobacz
św. Piotra i Pawła Radzymin Radzymin 76, 09-152 Naruszewo 08:00; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Rębowo Rębowo 88, 09-450 Wyszogród 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Wawrzyńca Rogotwórsk Rogotwórsk 2, 09-210 Drobin 09:30; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Bartłomieja Rogowo Rogowo 57, 87-515 Rogowo 08:00; 09:30 kaplica; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Faustyny Rogozino ul. Mazowiecka 57, 09-442 Rogozino 09:30; 11:30 Zobacz
św. Małgorzaty Rokicie Rokicie 2, 09-414 Brudzeń Duży 07:00 kaplica SS Służek Najświętszej Marii Panny; 09:00; 11:30 Zobacz
św. Stanisława Kostki Rostkowo Rostkowo 20, 06-415 Czernice Borowe 09:00; 11:00 Zobacz
św. Józefa Rościszewo ul. Jana Pawła II 18, 09-204 Rościszewo 09:00; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Apostołów Piotra i Pawła Ruże Ruże 3, 87-645 Zbójno 08:20 kaplica Zbójno; 10:00; 11:30 Zobacz
św. Stanisława Kostki Rypin ul. ks. Antoniego Podlesia 6, 87-500 Rypin 07:00 kościół i szpital; 09:00; 11:00 3:00; 16:00; 18:00; 20:00 Zobacz
Trójcy Świętej Rypin ul. Jana Pawła II 11, 87-500 Rypin 07:00; 08:30; 10:00; 11:30; 13:00; 17:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Sadłowo Sadłowo 9, 87-500 Rypin 09:00; 10:30 kaplica; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Antoniego Sarbiewo Sarbiewo 28, 09-130 Baboszewo 09:00; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Józefa Sarnowo Sarnowo 9a, 09-310 Kuczbork-Osada 08:30; 10:15; 12:00 Zobacz
św. Anny Serock ul. Farna 7, 05-140 Serock 09:00; 11:00; 17:00 Zobacz
św. Józefa Siecień Siecień 86, 09-411 Biała 08:00; 11:00 Zobacz
św. Kazimierza Siemiątkowo ul. Kościelna 11, 09-135 Siemiątkowo 08:00; 10:15; 12:00 Zobacz
św. Benedykta Sierpc ul. Wojska Polskiego 28a, 09-200 Sierpc 08:00; 10:00; 12:00; 15:00 kaplica; 16:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Sierpc ul. Płocka 26, 09-200 Sierpc 07:00; 09:00; 10:15 kaplica; 10:30; 12:00; 18:00 Zobacz
św. Wita, Modesta i Krescencji Sierpc pl. Fryderyka Chopina 13, 09-200 Sierpc 07:00; 08:00; 09:30; 11:00; 12:30; 16:00; 18:00 Zobacz
św. Barbary Sikórz Sikórz 83, 09-413 Sikórz 09:00; 10:15 Karwosieki; 14:30 Zobacz
Zwiastowania Najświętszej Marii Panny Skępe ul. Klasztorna 5, 87-630 Skępe 07:00; 08:30; 10:00; 11:30; 17:00; 17:30; 14:30 kaplica Zobacz
Miłosierdzia Bożego Skępe ul. Kujawska 2a, 87-630 Skępe 07:30; 09:00 kaplica Wólka; 09:30 kaplica Łąk; 10:30; 12:00; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
Skierkowizna św. Andrzeja Baboli Skierkowizna Skierkowizna 8, 06-316 Krzynowłoga Mała 08:30; 10:00; 11:30 Zobacz
św. Achacjusza Skołatowo Skołatowo, 09-164 Dzierzążnia 08:00; 09:30; 11:30 Zobacz
św. Anny Skrwilno ul. Kościelna 35, 87-510 Skrwilno 08:30; 10:00; 11:30; 14:00 kaplica; 16:00 Zobacz
św. Jakuba Apostoła Słupia Słupia 9, 09-226 Zawidz Kościelny 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Marcina Słupno ul. Kościelna 1, 09-472 Słupno 08:00; 10:00; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Smardzewo Smardzewo 67; 09-110 Sochocin 09:00; 10:45; 16:00 Zobacz
Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny Smogorzewo Błędostowo 48a, 06-120 Winnica 09:00; 11:30 Zobacz
św. Mateusza Smoszewo Smoszewo 2, 05-170 Zakroczym 09:00; 11:00; 14:30 kaplica czas zimowy; 15:00 kaplica czas letni Zobacz
św. Hieronima Sobowo Sobowo 40, 09-414 Brudzeń Duży 09:00; 11:30 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Sochocin ul. Stary Rynek 17, 09-110 Sochocin 09:00; 10:30 kaplica; 12:00; 17:00 Zobacz
Matki Bożej Częstochowskiej Soczewka ul. Ks. Pawła Kwiatkowskiego 7, 09-506 Soczewka 09:00; 11:00; 19:00 czas letni Zobacz
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny Sokołów Sokołowo Włościańskie 57, 07-215 Obryte 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Anny Sokołów Sokołów 15, 09-500 Gostynin 09:00; 11:30 Zobacz
św. Wojciecha Solec Solec 5, 09-500 Gostynin 09:00; 11:30 Zobacz
św. Wita, Modesta i Krescencji Sońsk ul. Ciechanowska 3, 06-430 Sońsk 09:00; 10:30; 11:15 kaplica; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Onufrego Staroźreby ul. Kościelna 31, 09-440 Staroźreby 08:30; 10:00; 12:00; 16:00 Zobacz
Matki Bożej Szkaplerznej Strzegocin Strzegocin 39, 06-150 Świercze 09:00; 11:00 Zobacz
św. Anny Strzegowo ul. Mickiewicza 15, 06-445 Strzegowo 08:30; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Strzygi Strzygi 10, 87-340 Osiek 08:00; 09:30; 11:00 Zobacz
św. Wojciecha Stupsk ul. Adama Mickiewicza 11, 06-561 Stupsk 09:00; 11:00 kaplica w Konopkach; 12:30 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Sudragi ul. Szkolna 9, 09-200 Sierpc 09:00; 11:30 Zobacz
św. Mikołaja Sulerzyż Sulerzyż 48, 06-452 Ościsłowo 09:00; 12:00 Zobacz
św. Józefa Syberia Syberia 1, 09-304 Lubowidz 09:00; 11:00; 15:00 Zobacz
Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny Szczawin ul. Jana Pawła II 5, 09-550 Szczawin Kościelny 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Marii Magdaleny Szczutowo ul. 3 Maja 25, 09-227 Szczutowo 09:00; 11:30; 16:00 czas letni Zobacz
św. Wojciecha Szreńsk ul. Wikariacka 1, 06-550 Szreńsk 09:00; 10:45; 12:15; 16:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Szwelice Szwelice 85a, 06-100 Pułtusk 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Marii Magdaleny i św. Kazimierza Szydłowo ul. Mazowiecka 33a, 06-516 Szydłowo 08:30; 10:00; 11:30 Zobacz
św. Bartłomieja Apostoła Szyszki Szyszki Włościańskie 23, 06-126 Gzy 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Bartłomieja Świedziebnia Świedziebnia 23, 87-335 Świedziebnia 07:30; 09:00; 11:30; 16:00; 10:15 kaplica Zobacz
św. Wincentego i Anastazego Święcieniec Święcieniec 7, 09-472 Słupno 09:00; 11:30 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Święte Miejsce Święte Miejsce 31, 06-300 Przasnysz 08:30; 10:00 kaplica; 11:30 Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny Tłuchowo ul. 3 Maja 24, 87-605 Tłuchowo 08:00; 09:30; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Antoniego Trąbin Trąbin 4, 87-522 Ostrowite 09:00; 11:30 Zobacz
św. Leonarda Troszyn Troszyn Polski 3, 09-522 Dobrzyków 09:00; 16:00 Zobacz
św. Jakuba Apostoła Unieck Unieck 81, 09-140 Raciąż 07:50; 09:30; 12:00; 14:00 Zobacz
św. Walentego Unierzyż Unierzyż 42, 06-445 Strzegowo 09:00; 11:30 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Węgra Węgra 20, 06-415 Czernice Borowe 08:00 kaplica; 10:00; 12:00 Zobacz
Ducha Świętego Węgrzynowo Węgrzynowo 48, 06-211 Płoniawy Bramura 09:00; 11:00; 15:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Wieczfnia Kościelna Wieczfnia Kościelna 97, 06-513 Wieczfnia Kościelna 08:30; 10:00 kaplica; 11:30; 16:00 Zobacz
Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych Winnica pl. Jana Pawła II 3, 06-120 Winnica 07:30; 09:15; 12:00; 15:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Wojnówka Wojnówka 13, 06-521 Wiśniewo 09:00; 11:00; 15:00 kaplica Zobacz
św. Michała Archanioła Woźniki Woźniki 7, 09-451 Radzanowo k. Płocka 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Wrona Stara Wrona 27, 09-131 Joniec 08:00; 10:00 Zobacz
Trójcy Świętej Wyszogród ul. Rębowska 41, 09-450 Wyszogród 08:30; 10:00; 12:00; 14:00 kaplica; 16:00 Zobacz
Matki Boskiej Różańcowej Wyszyny Wyszyny Kościelne 46, 06-562 Wyszyny Kościelne 09:00; 11:30; 14:00 kaplica Zobacz
św. Wojciecha Zagroba Zagroba 10, 09-230 Bielsk 09:00; 11:30; 15:00 Zobacz
św. Józefa Zakroczym ul. Kościelna 1, 05-170 Zakroczym 09:00; 10:30; 12:00; 18:00 Zobacz
św. Apostołów Piotra i Pawła Zakrzewo Kępa Polska 43, 09-470 Bodzanów 10:00; 12:00 Zobacz
św. Wojciecha Zambski Zambski Kościelne 81, 07-215 Obryte 09:00; 11:00 Zobacz
św. Małgorzaty Zatory ul. Jana Pawła II 99, 07-217 Zatory 09:00; 11:00; 16:00 czas letni Zobacz
św. Marcina Zawidz ul. Zacisze 2, 09-226 Zawidz Kościelny 09:00; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Antoniego Zegrze Wola Kiełpińska 6, 05-140 Serock 08:30; 10:15; 12:00; 16:00 Zobacz
św. Bartłomieja Zeńbok Zeńbok 59, 06-461 Regimin 09:00; 12:00 Zobacz
św. Marcina Zielona ul. Władysława Broniewskiego 1, 09-310 Zielona 09:00; 11:00; 16:00 Zobacz
św. Mateusza Apostoła Zielona Ciechanowska <p>Parafia pw. św. Mateusza Apostoła, Zielona Ciechanowska<br />Zielona k.Ciechanowa<br />06-408 Krasne<br />tel. 23 671 03 26;</p> 10:00; 10:00; 12:00 Zobacz
św. Jana Nepomucena Zieluń ul. Świętojańska 7, 09-304 Lubowidz 09:00; 11:00 Zobacz
św. Anny Żałe Żałe 28, 87-517 Brzuze 09:00; 11:00; 12:30; 07:30 kaplica lipiec-sierpień Zobacz
Matki Bożej Szkaplerznej Żmijewo Żmijewo Kościelne 24, 06-561 Stupsk 09:00; 11:30 Zobacz
św. Wawrzyńca Żukowo Żukowo 24a, 09-162 Nacpolsk 09:00; 11:30; 16:00 Zobacz
św. Antoniego z Padwy Żuromin ul. Kościuszki 4, 09-300 Żuromin 07:00; 09:00; 10:30; 12:00; 15:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Żurominek Kapitulny 06-521 Wiśniewo, Żurominek Kapitulny 66 08:45; 10:00 kaplica; 11:45; 16:00 Zobacz
Parafia Miejscowość Adres Msze święte w dni powszednie
św. Urbana Baboszewo ul. Odrodzenia 2, 09-130 Baboszewo 07:00; 17:00 lub 18:00 Zobacz
św. Szczepana Bądkowo Kościelne ul. Jana Pawła II 22, 09-414 Brudzeń Duży 18:00; 18:30 Zobacz
św. Jadwigi Śląskiej Biała Stara Biała 64, 09-411 Biała k. Płocka 17:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Bielsk pl. Wolności 20, 09-230 Bielsk 17:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Bieżuń ul. Nowy Rynek 1, 09-320 Bieżuń 07:00; 17:00 Zobacz
św. Anny Blichowo Blichowo 57, 09-454 Bulkowo 07:30 lub 17:00 lub 18:00 Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny Bodzanów pl. Kościuszki 1, 09-470 Bodzanów 18:00 Zobacz
św. Jana Ewangelisty Bogate Bogate 69, 06-300 Przasnysz 16:30; 17:00 Zobacz
św. Doroty Bogurzyn Bogurzyn 26, 06-521 Wiśniewo 17:00 lub 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Bonisław ul. ks. Romualda Jaworskiego 5, 09-213 Gozdowo 17:00 Zobacz
św. Apolonii Borkowo ul. Jana Pawła II 1, 09-200 Sierpc 08:00; 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Jakuba Bożewo ul. Mostowa 2, 09-215 Bożewo 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Andrzeja Apostoła Brwilno Brwilno 45, 09-400 Płock 16:00 czas zimowy Zobacz
Trójcy Świętej Bulkowo ul. Płocka 1, 09-454 Bulkowo 07:30; 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Floriana Chamsk ul. Mazowiecka 35, 09-300 Żuromin 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Leonarda Chociszewo Chociszewo 43, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą 17:00 Zobacz
św. Barbary Chrostkowo Chrostkowo 21, 87-602 Chrostkowo 08:00 czas kolędy; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Ciachcin Ciachcin Nowy 50, 09-230 Bielsk 17:00; 18:00 od Wielkanocy do października Zobacz
Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników Ciechanów ul. Ludowa 31, 06-400 Ciechanów 17:00; 18:00 Zobacz
Matki Bożej Fatimskiej Ciechanów ul. Maksymiliana Marii Kolbego 39, 06-400 Ciechanów 07:00; 18:00 Zobacz
św. Franciszka z Asyżu Ciechanów ul. Batalionów Chłopskich 10, 06-400 Ciechanów 07:00; 18:00 Zobacz
św. Józefa Ciechanów ul. ks. Piotra Ściegiennego 11, 06-400 Ciechanów 06:30; 07:00; 08:30; 18:00 Zobacz
św. Piotra Apostoła Ciechanów ul. Stanisława Wyspiańskiego 25, 06-400 Ciechanów 07:00; 18:00 Zobacz
św. Tekli Ciechanów ul. Augustiańska 3a, 06-400 Ciechanów 07:00; 17:00 Zobacz
św. Rocha Cieksyn ul. Józefa Piłsudskiego 10, 05-192 Cieksyn 16:00; 16:30 czas zimowy; 17:00; 17:30 czas letni Zobacz
św. Mikołaja Ciemniewko Ciemniewko 36, 06-430 Sońsk 18:00 Zobacz
św. Wawrzyńca Czermno Czermno 55, 09-530 Gąbin 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Czernice ul. Kościelna 12, 06-415 Czernice Borowe 08:00; 16:30 Zobacz
Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny Czerwińsk ul. Klasztorna 23, 09-150 Czerwińsk 07:00; 18:00 Zobacz
Przemienienia Pańskiego Daniszewo Daniszewo 42, 09-454 Bulkowo 17:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Dąbrowa Dąbrowa 36, 06-445 Dąbrowa 17:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Dębsk Dębsk 108, 06-516 Szydłowo 17:00 Zobacz
św. Wawrzyńca Dłutowo ul. Wolności 49, 13-203 Stare Dłutowo 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Dobrzyków ul. Kościelna 2, 09-522 Dobrzyków 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Katarzyny Aleksandryjskiej Dobrzyń n. Drwęcą pl. Tysiąclecia 14, 87-400 Golub-Dobrzyń 07:00; 18:00 poniedziałek - sobota Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Dobrzyń n. Wisłą ul. Franciszkańska 15, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą 07:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Drobin ul. Targowa 2, 09-210 Drobin 07:00; 18:00 Zobacz
św. Jana Nepomucena Duczymin Duczymin 6, 06-330 Chorzele 16:00 Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Dulsk Dulsk 57, 87-404 Radomin 18:00 lub wg ogłoszenia Zobacz
św. Mikołaja Duninów ul. Kościelna 6, 09-505 Nowy Duninów 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Katarzyny Dziektarzewo Dziektarzewo 17, 09-130 Baboszewo 17:00 Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Dzierzgowo ul. ks. Prymasa Mikołaja Dzierzgowskiego 4, 06-520 Dzierzgowo 07:00; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Tomasza Apostoła Dzierżenin Dzierżenin 57a, 06-121 Pokrzywnica 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Mikołaja Gąbin Warszawska 4, 09-530 Gąbin 07:00; 17:30; 18:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Gąsocin ul. Zacisze 29, 06-440 Gąsocin 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Glinojeck ul. Kościelna 1, 06-450 Glinojeck 16:30; 17:00 Zobacz
św. Mateusza Goleszyn ul. Niepodległości 13, 09-200 Sierpc 17:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Gołymin ul. ks. Michalaka 6b; 06-420 Gołymin-Ośrodek 17:00 Zobacz
Miłosierdzia Bożego Gostynin ul. Polna 9, 09-500 Gostynin 07:00; 17:00 Zobacz
św. Marcina Gostynin ul. Jana Pawła II 15, 09-500 Gostynin 06:30; 07:00; 18:00 Zobacz
Wszystkich Świętych Gozdowo ul. Krystyny Gozdawy 33, 09-213 Gozdowo 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Mikołaja Gójsk ul. Lipnowska 1, 09-227 Szczutowo 07:30; 17:00 Zobacz
św. Jakuba Apostoła Góra Nowa Góra, ul. Płocka 11, 09-440 Staroźreby 17:00 Zobacz
św. Katarzyny Aleksandryjskiej Gradzanowo Gradzanowo Kościelne 14, 09-135 Siemiątkowo 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Małgorzaty Gralewo Stare Gralewo 2, 09-166 Stare Gralewo 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Bartłomieja Grodziec Grodziec 5, 09-150 Czerwińsk 09:00; 17:00 zamiennie Zobacz
św. Apostołów Piotra i Pawła Grudusk ul. Żeromskiego 2, 06-460 Grudusk 07:30; 18:00 Zobacz
św. Leonarda Grzebsk Grzebsk 48, 06-513 Wieczfnia Kościelna 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Pankracego Gumino Nowe Gumino 42, 09-164 Dzierzążnia 07:30 lub 17:00 Zobacz
św. Walentego Gzy Gzy 14, 06-126 Gzy 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Jana Chrzciciela Janowiec Janowiec Kościelny 72, 13-111 Janowiec Kościelny 07:00; 17:00 zamiennie Zobacz
św. Rocha Janowo ul. Przasnyska 55, 13-113 Janowo 07:00; 17:00; 18:00 zamiennie Zobacz
św. Bartłomieja Apostoła Jeżewo Jeżewo 7, 09-226 Zawidz Kościelny 16:00 Zobacz
św. Ludwika Joniec Joniec 65, 09-131 Joniec 17:00 Zobacz
Opatrzności Bożej Kamienica Kamienica 28, 09-142 Załuski 18:00 Zobacz
Wszystkich Świętych Karniewo pl. Kościelny 4, 06-425 Karniewo 07:00; 17:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Klukowo Klukowo 8, 06-150 Świercze 17:00 poniedziałek - sobota czas zimowy; 18:00 poniedziałek - sobota czas letni Zobacz
św. Anny Kobylniki Kobylniki 50, 09-450 Wyszogród 16:00; 17:00 zamiennie Zobacz
św. Walentego Korzeń Antoninów 37, 09-520 Łąck 17:00 Zobacz
św. Dionizego Koziczynek Koziczyn 54, 06-461 Regimin 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Jakuba Apostoła Koziebrody Koziebrody 48a, 09-140 Raciąż 18:00 Zobacz
Trójcy Świętej Krajkowo Krajkowo 81, 09-140 Raciąż 17:00 czas letni; 18:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Krasne ul. Ludwika Krasińskiego 2, 06-408 Krasne 07:00; 17:00 Zobacz
św. Zygmunta Kraszewo Kraszewo 40, 06-456 Ojrzeń 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Jana Chrzciciela Kroczewo Kroczewo 12, 09-142 Załuski 16:30; 17:00 czas zimowy; 17:30; 18:00 czas letni Zobacz
św. Zygmunta Królewo Królewo 99, 09-131 Joniec 08:00 poniedziałek, sobota; 17:00 Zobacz
św. Floriana Krysk Krysk 13, 09-152 Naruszewo 17:00; 18:00 sobota Zobacz
św. Dominika Krzynowłoga Mała ul. Kościelna 13, 06-316 Krzynowłoga Mała 08:00; 16:00 zamiennie Zobacz
Wszystkich Świętych Krzynowłoga Wielka Krzynowłoga Wielka 30, 06-330 Chorzele 16:00 lub 18:00 Zobacz
św. Bartłomieja Apostoła Kuczbork ul. Mickiewicza 14, 09-310 Kuczbork-Osada 17:00 Zobacz
św. Apostołów Piotra i Pawła Kurowo Kurowo 6, 09-213 Gozdowo 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Lekowo Lekowo 8, 06-461 Regimin 16:30; 17:00 Zobacz
św. Mateusza Ewangelisty Ligowo ul. Jana Pawła II 18, 09-228 Ligowo 16:00 czas zimowy; 16:30 czas zimowy; 17:30 czas letni; 18:00 czas letni Zobacz
św. Mikołaja Lipowiec Kościelny Lipowiec Kościelny 38, 06-545 Lipowiec Kościelny 07:00; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Andrzeja Apostoła Lubowidz ul. Podświętna 4, 09-304 Lubowidz 07:30; 17:00; 18:00 zamiennie Zobacz
św. Kazimierza Lucień Lucień 46c, 09-500 Lucień 18:00 Zobacz
św. Mateusza Lutocin ul. Marii Konopnickiej 2, 09-317 Lutocin 07:30; 17:00 Zobacz
św. Katarzyny Łęg Łęg Probostwo 31, 09-210 Drobin 18:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Łętowo Łętowo 1, 09-470 Bodzanów 07:30 lub 17:00 Zobacz
św. Leonarda Łopacin Łopacin 35, 06-440 Gąsocin 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Antoniego Łukomie Łukomie 28, 09-204 Rościszewo 07:30 poniedziałek, środa, czwartek; 18:00 wtorek, piątek, sobota Zobacz
św. Antoniego Padewskiego Łysakowo Łysakowo 30, 06-460 Grudusk 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Brata Alberta Maków Mazowiecki ul. Kolejowa 11, 06-200 Maków Mazowiecki 07:00; 18:00 Zobacz
św. Józefa Maków Mazowiecki ul. Kościelna 11, 06-200 Maków Mazowiecki 07:00; 18:00 Zobacz
św. Wojciecha Malużyn Malużyn 55a, 06-450 Glinojeck 07:30 lub 17:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Mała Wieś ul. Mickiewicza 20, 09-460 Mała Wieś 07:00; 17:00 Zobacz
św. Mikołaja Miszewko Strzałkowskie Miszewko Strzałkowskie 35, 09-472 Słupno 17:00 Zobacz
św. Anny Miszewo Murowane ul. Południowa 2, 09-470 Bodzanów 18:00 Zobacz
Matki Bożej Królowej Polski Mława ul. Mariacka 20, 06-500 Mława 07:00; 07:25; 17:30; 18:00 Zobacz
św. Jana Kantego Mława ul. Graniczna 86, 06-500 Mława 07:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Mława ul. Stary Rynek 18, 06-500 Mława 06:30; 08:30; 18:00 Zobacz
Świętej Rodziny Mława ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, 06-500 Mława 07:00; 18:00 Zobacz
św. Marcina Mochowo ul. Dobrzyńska 44, 09-214 Mochowo 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Marii Magdaleny Mokowo Mokowo 17, 87-610 Dobrzyń n. Wisłą 16:00 lub 17:00 Zobacz
św. Tekli Naruszewo Naruszewo 40, 09-152 Naruszewo 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Katarzyny Nasielsk ul. Kolejowa 67, 05-191 Nasielsk 3 16:30 czas zimowy; 17:00 czas zimowy; 17:30 czas letni; 18:00 czas letni Zobacz
św. Wojciecha Nasielsk ul. św. Wojciecha 13, 05-190 Nasielsk 07:00; 18:00 Zobacz
Wszystkich Świętych Niechłonin Niechłonin 87, 13-206 Płośnica 18:00 Zobacz
św. Mikołaja Niedzbórz Niedzbórz 1, 06-458 Niedzbórz 08:00 zamiennie; 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Anny Nowe Miasto ul. Kościelna 18, 09-120 Nowe Miasto 07:00; 16:00 sobota; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Nowy Dwór Mazowiecki ul. Stefana Czarnieckiego 13, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki 17:30; 18:00 maj - wrzesień Zobacz
św. Barbary Nowy Dwór Mazowiecki ul. Szpitalna 69, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki 07:00; 18:00 Zobacz
bł. ks. Jerzego Popiełuszki Nuna Nuna 159, 05-190 Nasielsk 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
Matki Bożej Bolesnej Obory Obory 38, 87-645 Zbójno k/Rypina 07:30; 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Jana Chrzciciela Obryte Obryte 97, 07-215 Obryte 07:00; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
Matki Boskiej Szkaplerznej Okalewo Okalewo 139, 87-510 Skrwilno 16:00 lub 17:00 Zobacz
św. Zygmunta Opinogóra ul. Z. Krasińskiego 1, 06-406 Opinogóra Górna 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Floriana Orszymowo Orszymowo 50, 09-460 Mała Wieś 18:00 Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny Osiek Osiek 69, 87-340 Osiek 07:00; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Stanisława Kostki Ostrowite Ostrowite 128, 87-522 Ostrowite 17:00 Zobacz
św. Gotarda Pałuki Pałuki 2, 06-406 Opinogóra Górna 07:30; 17:00 Zobacz
św. Macieja Pawłowo Pawłowo Kościelne, 06-415 Czernice Borowe 09:30 Zobacz
św. Marii Magdaleny Pilichowo Pilichowo 10, 09-454 Bulkowo 17:00 I piątki Zobacz
Ducha Świętego Płock 09-400 Płock, ul. Adama Asnyka 2 07:00; 18:00 Zobacz
Matki Bożej Fatimskiej Płock ul. Gierzyńskiego 29, 09-407 Płock 07:00; 18:00 Zobacz
św. Bartłomieja Płock 09-400 Płock, ul. Kazimierza Wielkiego 1 07:00; 17:00 kaplica cmentarna; 18:00 Zobacz
św. Jadwigi Królowej Płock ul. Kossobudzkiego 10, 09-400 Płock 06:30; 18:00 Zobacz
św. Jakuba Apostoła Płock ul. Wyszogrodzka 166, 09-410 Płock 07:00; 18:00; 18:30 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Płock ul. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego 2, 09-400 Płock 06:30 (7:00); 18:00 Zobacz
św. Józefa Rzemieślnika Płock ul. Górna 1, 09-402 Płock 07:00; 18:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Płock 09-402 Płock, Tadeusza Kościuszki 16 07:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Płock al. Jachowicza 4, 09-402 Płock 07:00; 08:00; 18:00 Zobacz
św. Wojciecha Płock ul. św. Wojciecha 2, 09-410 Płock 07:00; 18:00 Zobacz
św. Zygmunta Płock 09-402 Płock, ul. Mostowa 2 09:00; 18:00 Zobacz
Świętego Krzyża Płock ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 2, 09-409 Płock 07:00; 17:00; 18:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Płock-Ciechomice ul. Ciechomicka 17, 09-401 Płock 17:00 Zobacz
św. Benedykta Płock-Radziwie 09-401 Płock, ul. Dobrzykowska 2 07:00; 18:00 Zobacz
św. Aleksego Płock-Trzepowo 09-421 Płock, ul. Krzywa 15 18:00 Zobacz
św. Jakuba Apostoła Płonne Płonne 49, 87-404 Radomin 17:00 Zobacz
św. Michała Archanioła Płońsk ul. Płocka 17, 09-100 Płońsk 07:00; 18:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Płońsk ul. ks. Romualda Jaworskiego 1, 09-100 Płońsk 07:00; 18:00 Zobacz
św. Ojca Pio Płońsk ul. Szkolna 119, 09-100 Płońsk 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Piotra i Pawła Pniewo ul. 18 Maja 13, 07-214 Zatory 07:30; 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Józefa Pokrzywnica Al. Jana Pawła II 6, 06-121 Pokrzywnica 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Anny Pomiechowo ul. Mazowiecka 2, 05-180 Pomiechówek 07:00; 17:30; 18:00 Zobacz
św. Floriana Poniatowo Plac Rynek 22, 09-300 Żuromin 16:30; 17:00 Zobacz
Narodzenia Najświętszej Marii Panny Popowo Popowo Kościelne 65, 07-203 Somianka 16:00 Zobacz
św. Floriana Proboszczewice ul. Floriańska 1, 09-412 Proboszczewice 16:00 i 16:30 czas zimowy; 17:30 i 18:00 czas letni Zobacz
Chrystusa Zbawiciela Przasnysz al. Jana Pawła II 10, 06-300 Przasnysz 17:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Przasnysz ul. 3 Maja 34, 06-300 Przasnysz 07:00; 08:30; 18:30 Zobacz
św. Wociecha Przasnysz ul. św. Wojciecha 1b, 09-300 Przasnysz 07:00; 18:00 Zobacz
św. Rocha Przewodowo Przewodowo Poduchowne 12, 06-126 Gzy 07:00 poniedziałek, wtorek, środa; 18:00 czwartek, piątek, sobota Zobacz
św. Józefa Pułtusk ul. Stare Miasto 2, 06-100 Pułtusk 07:00; 18:00 poza czasem kolędy Zobacz
św. Stanisława Kostki Pułtusk ul. Tadeusza Kościuszki 80, 06-100 Pułtusk 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
Świętego Jana Pawła II Pułtusk ul. Piotra Skargi 4a, 06-100 Pułtusk 17:00 Zobacz
Miłosierdzia Bożego Pułtusk ul. Piaskowa 16, 06-100 Pułtusk 07:00; 17:15; 18:00 Zobacz
św. Mateusza Pułtusk ul. Marii Konopnickiej 1, 06-100 Pułtusk 06:30; 07:00; 09:00 wtorek, piątek; 18:00 Zobacz
św. Wojciecha Raciąż ul. Wolności 14, 09-140 Raciąż 07:00; 18:00 Zobacz
św. Mikołaja Radomin Radomin 19, 87-404 Radomin 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Floriana Radzanowo ul. Płocka 30, 09-451 Radzanowo k. Płocka 17:00 Zobacz
św. Rocha Radzanów ul. Poświętne 1, 06-540 Radzanów 16:30; 17:00 czas zimowy; 17:30; 18:00 czas letni Zobacz
św. Katarzyny Aleksandryjskiej Radziki Radziki Duże 33, 87-337 Wąpielsk 17:00 Zobacz
św. Piotra i Pawła Radzymin Radzymin 76, 09-152 Naruszewo 18:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Rębowo Rębowo 88, 09-450 Wyszogród 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Wawrzyńca Rogotwórsk Rogotwórsk 2, 09-210 Drobin 17:00 Zobacz
św. Bartłomieja Rogowo Rogowo 57, 87-515 Rogowo 07:00; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Faustyny Rogozino ul. Mazowiecka 57, 09-442 Rogozino 18:00 Zobacz
św. Małgorzaty Rokicie Rokicie 2, 09-414 Brudzeń Duży 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Stanisława Kostki Rostkowo Rostkowo 20, 06-415 Czernice Borowe 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Józefa Rościszewo ul. Jana Pawła II 18, 09-204 Rościszewo 07:00; 07:30 Zobacz
św. Apostołów Piotra i Pawła Ruże Ruże 3, 87-645 Zbójno 17:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Rypin ul. ks. Antoniego Podlesia 6, 87-500 Rypin 07:00; 09:00 sobota; 18:00 poniedziałek - sobota Zobacz
Trójcy Świętej Rypin ul. Jana Pawła II 11, 87-500 Rypin 07:00; 17:00 lub 18:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Sadłowo Sadłowo 9, 87-500 Rypin 07:30; 17:00 lub 18:00 Zobacz
św. Antoniego Sarbiewo Sarbiewo 28, 09-130 Baboszewo 17:00 Zobacz
św. Józefa Sarnowo Sarnowo 9a, 09-310 Kuczbork-Osada 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Anny Serock ul. Farna 7, 05-140 Serock 18:00 poniedziałek - sobota Zobacz
św. Józefa Siecień Siecień 86, 09-411 Biała 18:00 Zobacz
św. Kazimierza Siemiątkowo ul. Kościelna 11, 09-135 Siemiątkowo 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Benedykta Sierpc ul. Wojska Polskiego 28a, 09-200 Sierpc 17:00; 18:00 Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Sierpc ul. Płocka 26, 09-200 Sierpc 07:00; 18:00 Zobacz
św. Wita, Modesta i Krescencji Sierpc pl. Fryderyka Chopina 13, 09-200 Sierpc 09:00; 18:00 Zobacz
św. Barbary Sikórz Sikórz 83, 09-413 Sikórz 17:00 Zobacz
Zwiastowania Najświętszej Marii Panny Skępe ul. Klasztorna 5, 87-630 Skępe 07:00; 17:00; 17:30; 07:30 Zobacz
Miłosierdzia Bożego Skępe ul. Kujawska 2a, 87-630 Skępe 17:00 Zobacz
Skierkowizna św. Andrzeja Baboli Skierkowizna Skierkowizna 8, 06-316 Krzynowłoga Mała 08:30 sobota; 15:30; 16:30 Zobacz
św. Achacjusza Skołatowo Skołatowo, 09-164 Dzierzążnia 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Anny Skrwilno ul. Kościelna 35, 87-510 Skrwilno 07:30; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Jakuba Apostoła Słupia Słupia 9, 09-226 Zawidz Kościelny 16:00 Zobacz
św. Marcina Słupno ul. Kościelna 1, 09-472 Słupno 18:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Smardzewo Smardzewo 67; 09-110 Sochocin 16:00 Zobacz
Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny Smogorzewo Błędostowo 48a, 06-120 Winnica 16:00; 17:00 Zobacz
św. Mateusza Smoszewo Smoszewo 2, 05-170 Zakroczym 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Hieronima Sobowo Sobowo 40, 09-414 Brudzeń Duży 17:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Sochocin ul. Stary Rynek 17, 09-110 Sochocin 07:00; 18:00 Zobacz
Matki Bożej Częstochowskiej Soczewka ul. Ks. Pawła Kwiatkowskiego 7, 09-506 Soczewka 18:00 Zobacz
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny Sokołów Sokołowo Włościańskie 57, 07-215 Obryte 08:00; 16:00 Zobacz
św. Anny Sokołów Sokołów 15, 09-500 Gostynin 17:00 Zobacz
św. Wojciecha Solec Solec 5, 09-500 Gostynin 18:00 Zobacz
św. Wita, Modesta i Krescencji Sońsk ul. Ciechanowska 3, 06-430 Sońsk 17:00; 17:30 Zobacz
św. Onufrego Staroźreby ul. Kościelna 31, 09-440 Staroźreby 07:00; 17:00 Zobacz
Matki Bożej Szkaplerznej Strzegocin Strzegocin 39, 06-150 Świercze 16:00; 18:00 Zobacz
św. Anny Strzegowo ul. Mickiewicza 15, 06-445 Strzegowo 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Strzygi Strzygi 10, 87-340 Osiek 16:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Wojciecha Stupsk ul. Adama Mickiewicza 11, 06-561 Stupsk 17:00 październik - kwiecień; 17:00 maj - nabożeństwo majowe i msza św.; 18:00 czerwiec - wrzesień Zobacz
św. Maksymiliana Kolbego Sudragi ul. Szkolna 9, 09-200 Sierpc 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Mikołaja Sulerzyż Sulerzyż 48, 06-452 Ościsłowo 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Józefa Syberia Syberia 1, 09-304 Lubowidz 07:00 zamiennie; 17:00 Zobacz
Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny Szczawin ul. Jana Pawła II 5, 09-550 Szczawin Kościelny 17:00 Zobacz
św. Marii Magdaleny Szczutowo ul. 3 Maja 25, 09-227 Szczutowo 18:00 czas letni; 16:00 czas zimowy Zobacz
św. Wojciecha Szreńsk ul. Wikariacka 1, 06-550 Szreńsk 07:30; 17:00 Zobacz
św. Jana Chrzciciela Szwelice Szwelice 85a, 06-100 Pułtusk 07:30; 18:00 Zobacz
św. Marii Magdaleny i św. Kazimierza Szydłowo ul. Mazowiecka 33a, 06-516 Szydłowo 17:00 Zobacz
św. Bartłomieja Apostoła Szyszki Szyszki Włościańskie 23, 06-126 Gzy 16:00; 18:00 czas letni Zobacz
św. Bartłomieja Świedziebnia Świedziebnia 23, 87-335 Świedziebnia 07:30; 17:30; 18:00 Zobacz
św. Wincentego i Anastazego Święcieniec Święcieniec 7, 09-472 Słupno 16:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Święte Miejsce Święte Miejsce 31, 06-300 Przasnysz 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny Tłuchowo ul. 3 Maja 24, 87-605 Tłuchowo 07:30; 17:00 zamiennie; 18:00 Zobacz
św. Antoniego Trąbin Trąbin 4, 87-522 Ostrowite 17:00 Zobacz
św. Leonarda Troszyn Troszyn Polski 3, 09-522 Dobrzyków 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Jakuba Apostoła Unieck Unieck 81, 09-140 Raciąż 16:00; 16:30 Zobacz
św. Walentego Unierzyż Unierzyż 42, 06-445 Strzegowo 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Jana Chrzciciela Węgra Węgra 20, 06-415 Czernice Borowe 15:00 czas zimowy; 16:00 czas letni Zobacz
Ducha Świętego Węgrzynowo Węgrzynowo 48, 06-211 Płoniawy Bramura 07:00 zamiennie; 17:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Wieczfnia Kościelna Wieczfnia Kościelna 97, 06-513 Wieczfnia Kościelna 07:30; 17:00 Zobacz
Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych Winnica pl. Jana Pawła II 3, 06-120 Winnica 07:30; 17:00 czas zimowy; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Kostki Wojnówka Wojnówka 13, 06-521 Wiśniewo 09:00; 16:00 czas zimowy; 18:00 Zobacz
św. Michała Archanioła Woźniki Woźniki 7, 09-451 Radzanowo k. Płocka 17:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Wrona Stara Wrona 27, 09-131 Joniec 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
Trójcy Świętej Wyszogród ul. Rębowska 41, 09-450 Wyszogród 07:00; 17:00 zamiennie; 18:00 Zobacz
Matki Boskiej Różańcowej Wyszyny Wyszyny Kościelne 46, 06-562 Wyszyny Kościelne 07:00; 18:00 maj - wrzesień Zobacz
św. Wojciecha Zagroba Zagroba 10, 09-230 Bielsk 17:00 Zobacz
św. Józefa Zakroczym ul. Kościelna 1, 05-170 Zakroczym 18:00; 17:00 Zobacz
św. Apostołów Piotra i Pawła Zakrzewo Kępa Polska 43, 09-470 Bodzanów 17:00 Zobacz
św. Wojciecha Zambski Zambski Kościelne 81, 07-215 Obryte 07:00 zamiennie; 16:00 Zobacz
św. Małgorzaty Zatory ul. Jana Pawła II 99, 07-217 Zatory 09:00; 16:00 czas letni Zobacz
św. Marcina Zawidz ul. Zacisze 2, 09-226 Zawidz Kościelny 16:30; 17:00 Zobacz
św. Antoniego Zegrze Wola Kiełpińska 6, 05-140 Serock 18:00; 18:30 Zobacz
św. Bartłomieja Zeńbok Zeńbok 59, 06-461 Regimin 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Marcina Zielona ul. Władysława Broniewskiego 1, 09-310 Zielona 07:00; 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Mateusza Apostoła Zielona Ciechanowska <p>Parafia pw. św. Mateusza Apostoła, Zielona Ciechanowska<br />Zielona k.Ciechanowa<br />06-408 Krasne<br />tel. 23 671 03 26;</p> 07:30; 17:00 środa, piątek Zobacz
św. Jana Nepomucena Zieluń ul. Świętojańska 7, 09-304 Lubowidz 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
św. Anny Żałe Żałe 28, 87-517 Brzuze 17:00 czas zimowy; 18:00 czas letni Zobacz
Matki Bożej Szkaplerznej Żmijewo Żmijewo Kościelne 24, 06-561 Stupsk 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Wawrzyńca Żukowo Żukowo 24a, 09-162 Nacpolsk 16:00 czas zimowy; 17:00 czas letni Zobacz
św. Antoniego z Padwy Żuromin ul. Kościuszki 4, 09-300 Żuromin 07:00; 18:00 Zobacz
św. Stanisława Biskupa i Męczennika Żurominek Kapitulny 06-521 Wiśniewo, Żurominek Kapitulny 66 16:00; 18:00 Zobacz

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Diecezja Płocka z siedzibą przy ul. Tumskiej 3 w Płocku, reprezentowana przez Biskupa Diecezjalnego Piotra Liberę;
  2. Inspektorem ochrony danych w Diecezji Płockiej jest ks. Dariusz Rogowski, tel. 24 262 26 40, e-mail: inspektor@diecezjaplocka.pl;
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
  4. Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;
  5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Diecezja Płocka oraz Redaktor Strony.
  6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
  7. Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
  8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
  9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
  10. Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.

 


Opuść stronę